E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Të dy kishin marrë heroinë, dhe u morrën nga policia për tu çuar në spital.
SHBA, çifti në overdozë në mes të rrugësNjë video është bërë shumë shpejt virale në Facebook, ku një çift në overdozë heroinë janë filmuar nga kalimtarët. Videoja tregon rrezikun e varësisë nga droga në një shoqëri apatike.

Courtland Garner, i cili edhe ka postuar videon ishte duke udhëtuar me makinë kur pa çiftin të shtrirë në trotuar. Ai doli menjëherë nga mjeti dhe nisi të transmetonte në Facebook Live.

Videoja tregon një burrë të pavetdijshëm të shtrirë në shpin, ndërsa gruaja me fytyrë në tokë. Të dy kishin marrë heroinë, dhe u morrën nga policia për tu çuar në spital.

Garner nuk bëri asnjë lëvizje për ti ndihmuar, teksa dëgjohet në sfond që qesh dhe jep komente live. Video të tilla janë bërë mjaft të shpeshta në Amerikë.

Publikuar: 06.10.2016 | 14:18
Lexuar: 1622 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime