E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Zakonisht për të bërë para online nëpërmjet videove në Youtube dhe këshillave sesi të bësh make-up është diçka e vështirë por që po shndërrohet në një punë të zakonshme.
Huda Kattan: Jam aq e pasur sa edhe bashkëshorti im punon për mua

Të gjthë e njohim apo kemi dëgjuar për blogeren e famshme që drejton një kanal bukurie në Youtube ndërsa në Instagram e gjejmë me emrin Huda Beauty.

Me arritjen e 15 milionë ndjekësve në Instagram, Hudës i është kërkuar të pozojë për kopertinën e famshme të revistës “Harper’s Bazaar Arabia” për të treguar si është të jesh e famshme dhe e pasur.

Zakonisht për të bërë para online nëpërmjet videove në Youtube dhe këshillave sesi të bësh make-up është diçka e vështirë por që po shndërrohet në një punë të zakonshme.

32-vjeçarja tregon se fillimisht e nisi këtë gjë si pasion dhe sa më shumë ndjekës i vinin aq më tepër rritej llogaria e saj bankare.

Tashmë ajo ka linjën e saj të produkteve të bukurisë të cilat shiten pafundësisht.

Ajo tregon për revistën se tashmë që ka arritur një pasuri marramendesë edhe bashkëshorti i saj ka lënë punën për të punuar për linjën e produkteve të bashkëshortes së tij së tij.

Huda shprehet se ka për qëllim të bëhet si Oprah Winfrey e industrisë së kozmetikës dhe duket se po ia arrin këtij qëllimi me një shpejtësi marramendëse.
Huda Kattan: Jam aq e pasur sa edhe bashkëshorti im punon për mua

Publikuar: 06.10.2016 | 16:36
Lexuar: 549 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime