E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dua Lipa gjithashtu është bërë fytyra e kopertinës së revistës “Hunger” ku ka folur për hitin e saj “Blow Your Mind” dhe albumin që do të publikojë së shpejti.
Revista Vogue: Dua Lipa, diva më e re e muzikës pop
E ftuar në emisionin e mëngjesit në Angli, Dua Lipa u ka prezantuar moderatorëve kuzhinën tradicionale shqiptare kryesisht me byrekun e famshëm me spinaq e më pas ka vijuar t’u mësojë atyre disa fjalë bazike shqip.

Nuk mund të ishim me tepër krenarë për të pasi menjëherë më pas këngëtarja 19-vjeçare ka pozuar për revistën “British Vougue”, të cilët e kanë konsideruar si divën më të re të muzikës pop.

Dua Lipa gjithashtu është bërë fytyra e kopertinës së revistës “Hunger” ku ka folur për hitin e saj “Blow Your Mind” dhe albumin që do të publikojë së shpejti.

Ajo po korr suksese të mëdha e çdo ditë më shumë po vërehet nga revistat dhe mediat më prestigjioze të industrisë së muzikës dhe jo vetëm. Ajo çfarë presim të shohim, është nominimi i saj “European Music Awards”.
Dua Lipa

Publikuar: 07.10.2016 | 10:57
Lexuar: 471 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime