E mërkurë, 20.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gjykata Supreme kėrkon nga Gjykata e Apelit qė sėrish tė vendosė pėr paraburgimin e kryetarit tė komunės sė Manastirit

Publikuar: 07.10.2016 | 17:57
Lexuar: 419 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime