E enjte, 13.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Besohet se imazhet personale të Eilidh Scott janë vjedhur nga hapësira online e telefonit të saj.
I publikojnë fotot intime, të dashurës së futbollistit i hakojnë ICloud


E dashura e talentit të Blackburn, Anthony Stokes, është viktima më e fundit e hakerave të ICloud të cilët kanë publikuar foto intime të saj në internet.

Besohet se imazhet personale të Eilidh Scott janë vjedhur nga hapësira online e telefonit të saj.

25-vjeçarja është shprehur se ndjehet “tërësisht e dhunuar” për shkeljen e privacisë së saj, raporton “The Sun”.

Pasi ka parë fotot e saj të publikuara online, foto të cilat duhej të ishin veçse në telefonin e saj, Eilidh Scott ka denoncuar rastin në polici dhe ka mbyllur çdo llogari online që ajo ka pasur në rrjete të ndryshme sociale.
I publikojnë fotot intime, të dashurës së futbollistit i hakojnë ICloud
I publikojnë fotot intime, të dashurës së futbollistit i hakojnë ICloud

Publikuar: 12.10.2016 | 12:50
Lexuar: 1439 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime