E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ai u trullos nga të pasmet e aktores Kelly Rohrbach.
Kelly Rohrbach i le gojë hapur të gjithë
Fotoja e punonjësit të këtij hoteli flet vetë.

Ai u trullos nga të pasmet e aktores Kelly Rohrbach.

26-vjeçarja po xhiron për filmin ‘Baywatch’, ku i duhet të luajë personazhin e krijuar nga Pamela Anderson.
Kelly Rohrbach
Kelly Rohrbach
Kelly Rohrbach
Kelly Rohrbach
Kelly Rohrbach
Kelly Rohrbach

Publikuar: 12.10.2016 | 14:51
Lexuar: 8858 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime