E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në një tjetër foto të postuar, ajo është shfaqur e veshur me një fustan të zi, ndërkohë që dy modelët e saj meshkuj shfaqen si mobilje dhe plotësisht të zhveshur.
Zhvishet Nicki Minaj: Mbyllni sytë dhe më besoni

Nicki Minaj ka pozuar në numrin e fundit të revistës “Marie Claire” me një set mjaft provokues. Reperja është zhveshur plotësisht në njërën prej fotografive teksa përqafon një mashkull gjithashtu të zhveshur.

Ajo e ka postuar këtë foto në profilin e saj të “Instagram”-it, bashkangjitur së cilës shkruan: “Ju premtoj se nëse më besoni mua, do t’ju çoj drejt madhështisë. Mbyllni sytë tuaj dhe më besoni”.

Në një tjetër foto të postuar, ajo është shfaqur e veshur me një fustan të zi, ndërkohë që dy modelët e saj meshkuj shfaqen si mobilje dhe plotësisht të zhveshur.
Nicki Minaj

Publikuar: 12.10.2016 | 15:09
Lexuar: 9488 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime