E shtunë, 15.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Tashmë ka nisur shfaqja online e episodit të 67-të që nis me bisedën në mes të Sahit Plisit e Axhës Sheqë për flamurin kombëtar dhe atë të Kosovës.
Për 28 Nëntor, Stupcat vijnë me superepisod për çështjen e flamurit dhe vendit
Si çdo të diel, Stupcat na zbukurojnë fundjavën me humorin e tyre thumbues që na sjellin përmes serialit “Egjeli”.

Tashmë ka nisur shfaqja online e episodit të 67-të që nis me bisedën në mes të Sahit Plisit e Axhës Sheqë për flamurin kombëtar dhe atë të Kosovës.

Biseda vazhdon për politikanët tanë, si edhe për vendin në përgjithësi.

Në anën tjetër, Teta Gjyli, të cilës nuk i bëhet vonë për çështjen kombëtare, vazhdon me biznesin e saj, duke shitur defe.

Ndiqeni episodin e plotë që shfaqet online vetëm në platformën vendore gjirafavideo.com.

<source src="https://video.gjirafa.com/egjeli/stupcat-egjeli-2018-episodi-67" /></video></p>


Publikuar: 26.11.2018 | 14:36
Lexuar: 47 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime