E hënë, 18.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kujtime: Lasgushi - poet i bukurisė magjike

Publikuar: 15.08.2010 | 03:53
Lexuar: 4451 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
ana hystuna (16/01/2014 19:34:16) po poezia "kroi i fshatit tone"

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime