E martë, 17.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kosova nė mesin e kombeve tė lira

Publikuar: 18.08.2010 | 18:52
Lexuar: 1919 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
besjana thaqi (30/01/2011 14:02:19) hej ku je o thaqjan urime fitorja se LDK po i vjen inati se fitove kurr mos e nsho kryeministrin a kuptove nga besjana tha****edhe une jam thaqjane te dua shum
.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime