E mërkurë, 18.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nga vendi i shenjte prej nene ku e lartesoi Zoti dhehistoria, e rrezuan, dhe per ta bere me te frytshme per industrine dhe tregun,I nderhyn edhe thelle ne trup duke I shkulur femijet me abort e duke I montuarne bark teknologji dhe carqe kunder femijve, diafragmat e spiralet per t'Iparandaluar amesine.
Vajza me maske dhe vajza me shami

Publikuar: 20.08.2010 | 13:34
Lexuar: 4827 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime