E diel, 15.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Banorėt e Zherovjanit pėrballen me pasojat e deponisė sė egėr

Publikuar: 21.08.2010 | 21:42
Lexuar: 3792 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime