E martë, 17.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rrjeti rrugor, kjo pasuri e madhe kombėtare

Publikuar: 10.09.2010 | 23:06
Lexuar: 2939 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
valentina (21/06/2011 08:51:50) une quhem valentina gashidhe dergoj

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime