E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sheshi “Skendėrbej” dhe heshtja e vasalėve

Publikuar: 29.09.2010 | 18:40
Lexuar: 2207 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Gazmendi (02/10/2010 17:14:13) Une nisem nga fakti se ju bashke me atajeni ka merreni e vehten.Nje pune e bere vrap ne media, e ato te ke****at qe po ua beni popullit vite me radhe -pse spo del kush te thoje se se ne smundem ta bejme ose na mbivotuan,nuk na pyeten.
Une shoh qe nga kjo qeverisje e fundit sidomos ne na kane shtrire per toke,na kane poshtruar si duhet te thuhet ndryshe.Kane harxhuar qindra miliona eura per figura e ne shqiptaret ende jetojme ne gete,pa rruge,pa kanalizime.pa infrastruktura...Ju lutem ju kur po merni mandate keni obligime dhe pergjegjesi ejo,kolltuqe te fleni dhe ti gezoheni atyre pak kompetencave qekeni ne si opozite qeveritare.Punet qe beni vlersohen,por edhe ato qe nuk beni vlersohen,edhe damet qe behen shifen....Prandaj mendoj se ketu te neshume gjera po behen per interesa partiake e jo kombtare dhe mu aty asht defekti i partive shqiptare ne Maqedoni ...

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime