E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Njė President ndryshe

Publikuar: 03.10.2010 | 19:26
Lexuar: 1957 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Blair (05/10/2010 10:12:18) Dr .Fatmir Sejdiu ka qene nje Presindent per Kosoven si nga shkenca e ashtu nga dituria e dijenia e tij ,osht nje rast shum i rand per Kosoven qe tash per momentin qe ka kosova te jet nen angazhimet e dikujt apo kerkujt hiq!!!
Dr.President Fatmir Sejdiu ka ber at qe osht dasht me bo,ka respektuar ligjin e kushtetutes te Kosoves ka dhon dorheqjen nga posti i tij .
Kjo osht nji gjo shum e Mir e Faliminderoj udheheqjen e tij te merituar dhe drejtimin e pergjegjsine qe ka pas me respekt te deshiroj nji jet shkelqyeshme dhe suksesin qe ke kontribuar per popullin Kosovar . You were the Best for our Contry not some thief they sleep all day and steal all night ...
Dr.Presindent Fatmir Sejdiu ka

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:















Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime