E martë, 17.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shqiptarėt dhe integrimet euro-atlantike

Publikuar: 08.10.2010 | 19:47
Lexuar: 2033 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Mustafa Ibishi (07/04/2012 16:46:39) Ju pershendes Zoteri Ismet Ramadani,

si nxenesi i juaj i shkolles Z.L.M edhe si kujdestare i klases tone, keni qene edhe keni luftu me zemer per Popullin Shqiptare, per nxenesite e fshatrave, po edhe per malltretimin e popullit Shqipetare ne kohen e V.M.R.O me nje fjale ju keni qene edhe do te jeni nji nder nji milion Shqipetareve me te mire si ne zemer po ashtu edhe ne pune. Ju meritoni nje Monoment mes Shkupit per punen qe e keni be per neve Shqipetare te Maqedonise edhe XY nxenese qe i keni Eduku - sidomos mua Mustafa Ibishi, vllaun Faruk Ibishi, Mujesira Ibishi e X tjere nxenese. Ju pershendes edhe ju uroj cdo te mire ne jete me e lute Zotin nja 130 vjete me i be.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime