E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kosova – bukuria ime qė vret!

Publikuar: 11.10.2010 | 11:34
Lexuar: 2067 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
adile (09/03/2017 12:26:19) Ju faliminderit

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime