E mërkurë, 18.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Populli mbi partitė politike

Publikuar: 17.02.2009 | 01:47
Lexuar: 2775 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
dona (12/06/2013 13:51:04) i pa pare

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime