E diel, 22.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Edhe njėherė pėr pushtetin, lirinė... dhe mediat!

Publikuar: 27.10.2010 | 16:59
Lexuar: 2517 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
ddg (23/10/2011 15:53:56) fck

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime