E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Musa Xhaferi: Decentralizimi ende ėshtė prioritet qeveritar nė Maqedoni

Publikuar: 27.10.2010 | 11:04
Lexuar: 2012 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime