E martë, 17.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Vuj Vini Vuj!

Publikuar: 04.11.2010 | 03:00
Lexuar: 1818 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Altin Petro (10/08/2011 01:48:52) Je i madh o Balla je i madh...Ndjehem mire qe dikur te kam pasur shef...

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime