E martë, 17.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

7 Marsi-Ditėlindja e shkollės shqipe

Publikuar: 05.03.2009 | 18:11
Lexuar: 6919 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
lona (08/03/2010 00:35:25) 7 marsi po na vjen 8 marsi po afrohet te mbledhim lule per mesuesen ton
mahir (02/03/2011 19:34:36) 7 marsi dita e mesuesit shum dite e mir per me sesuesit edhe pse se du bash qaq shum shkollen
mirsad (05/03/2012 18:43:54) 7 marsi
jknj (25/02/2014 18:23:47) gyhhgh
Agnesa (05/03/2015 17:23:13) shumm tregim i bukur per diten e mesueseve

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime