E enjte, 19.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ēerdhja “Fidani” – Ēair, shembull i mirė pėr Implementimin e Standardeve pėr zhvillimin e hershėm tė fėmijėve

Publikuar: 15.11.2010 | 21:01
Lexuar: 2733 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
kombat (28/09/2011 16:49:55) ne asugtstdh mihjkojiy

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime