E mërkurë, 20.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nė Gostivar shėnohet 28 Nėntori - Dita e flamurit

Publikuar: 26.11.2010 | 19:06
Lexuar: 5656 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
MELEK (29/01/2011 23:29:38) OOOOOO SHUM BUKUR
HAHAHAHA
MELEK (25/02/2011 18:15:54) shume bukur
malsore muhadini (16/11/2012 17:24:08) shum bukur ahahha

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime