E hënë, 18.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Misioni i OSBE-sė  nė Shkup shėnon pėrvjetorin e pestė  tė procesit tė decentralizimit

Publikuar: 30.11.2010 | 17:23
Lexuar: 1390 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime