E diel, 27.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Musli Musliu, kryetarė i ri i Zajasit

Publikuar: 06.12.2010 | 07:40
Lexuar: 1860 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
vebi pajaziti (11/12/2010 20:24:49) Profi,Ju percjelle urimet me te sinqeta,per postin te cilin e meritoni si kryetar.GJithashtu kemi nderin si komunitet, qe perfaqsoemi nga nje intelektual.
Me respekt Vebiu
Nuhi (13/12/2010 02:21:29) I nderuari kolege, urime per funksioni qe do ta ushtroni ne Komunen e Zajasit.
Me respekt Nuhi Sela, Struge.
skender mehmeti (20/07/2012 00:27:04) urimin mö te sinqerta,per postin e kryetarit Komunes e zajasit e gzofsh me shum vite me respekt skender mehmeti nga suedia

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime