E hënë, 24.04.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Tensioni i ulėt “vret” mė tepėr se tensioni i lartė

Publikuar: 21.03.2009 | 04:44
Lexuar: 9796 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime