E shtunë, 23.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ja si duhet vepruar pėr tė kaluar njė natė erotike

Publikuar: 29.03.2009 | 14:18
Lexuar: 29640 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
xeni (13/10/2009 03:07:23) gjeja qe me pelqen me shum ne jet esht te bej sex me nje femer te virgjer
eduard (24/04/2010 18:29:07) ejjjj aki ment far qudieeeeeeee
EGZONA (30/04/2010 22:28:58) AHH QA IKISHA RREHH QETO VAJZA QE BAJN SENE PALIDHJE SI DEMOS VAJZAT QE BOJN SEX
fatmir (25/09/2010 19:38:32) pome plqen pozita shum e dhe une e maj sex nkt po zit ,
istogali (08/12/2010 14:40:39) un mendoj se ne duhet te bejm seks por ne nuk duhet ta teprojm.....
IGLI (13/12/2010 16:01:53) SEKS VETEM SEKS QE TE JENI NE FORME SA ME TE MIRE
Erjonaa (04/01/2011 16:11:05) Une mendoj se me mir esht te jesh e lumtur sesa te kesh pervoja me sene palidhje ju tregoj se nuk duhet te merrmi me sene palidhje por me shkollim
adrijan (03/02/2011 13:27:52) une kish then se nuk duhet te bejme seksi pa lidhje
vesd (22/02/2011 17:55:13) mir
ana (15/03/2011 17:23:43) une mendoj se duhet te jemi shum te lumtur kur bejme seks
valon jaha (30/03/2011 15:12:39) valla une per veti kom shum qef me ba seksi edhe kom ba ehehhe kiss zemer me ty kom va egzona
lena (27/06/2011 15:02:08) shum mri valla pasni ba hhhhhhhhhhhsss
Elmedini (29/10/2011 17:24:31) mmm
bella (30/11/2011 12:58:18) seksi te qetson trurin
Katunari (28/02/2012 22:41:07) thoni qka doni veq sexy ndihmon ne shum sene ne qetsimin e trurit kur jeni i lodhur ta pushon trupin kur bon sex tu rritet apetiti veq lyp me hanger diqka edhe ki qef me flejt masanena krejt dita shkon perfekt e falenderojm zotin qe e ka lan ket pun kaq te mir
gruaja (06/10/2012 21:20:18) sidoqe te jet seksi qe behet me dashuri aj esht seks perfekt
seksi qe e kenaq dike e shkatrron nje familje aj esht mekat
gimi (18/10/2012 15:48:20) sexi qe behet me dashuri pa brenga jo vetem sa per ta kaluar radhen siq bejne shum njerez nuk eshte asgje ne sex duhet liri mjeshteri
gimi (18/10/2012 15:50:49) andaj ato femra qe deshirojn nje nate te zjarret dashurije dhe seksi bashkekohor le te shkruajn e bisedojme
erli (22/10/2012 16:55:43) duhet te jesh edhe pak erotik
arta (31/10/2012 15:25:33) me pelqejne figurat
sykaltroshja (05/11/2012 01:53:21) seksi eshte gjithqka ne jet relaksim shum i mir per mua
gimi (27/11/2012 07:23:50) seksi te zhvillon trunin ne nje mnyr the te jep kuptim per jeten
adrian (02/02/2013 14:23:21) o spektatore te sexit degjoni me kujdes; qe te keni sukses ne sex , duhet ta zgjasni sexin maksimumi deri ne 3-4 ore , por si kryhet kjo v, vetem me lodra dashurie , duke ja thithur thelle vaginen dhe klitorin 2 ore, mos ja jep kurre kur ajo ta kerkon, cmende fare. pastaj vazhdp me pjeset e tjera 2.5 ore , cmende perseri dhe gjysem ore kushtoja vetem penetrimit. ne fund do merrni rezultatin dhe ajo do ju thote; me kenaqe shume , keshtu sexi nuk me ka bere askush dhe do ju ftoj perseri neser dhe ne vazhdim dhe nuk shkon me te tjere me ajo.
andre (04/02/2013 16:04:41) shum te mira figurat po jo ato qe duhet te jan une mendoj se jo
era (02/07/2013 17:13:39) ooooooohhhhhhhhhhhh seks seks vetem seks
stiven (17/07/2013 18:27:11) arta meqe te pelqejne figurat eja bejme te dy seks se te tregoj un si behet .......................po vdes per seks kush do te beje me mua ta shkruaje
loriki avg (17/10/2013 06:25:43) un kom deshir mu njoft me ni femer virgjine qe esht e
mergim (29/01/2014 05:07:16) un jom vetem 22 vjeqar amo per mendimin tem seksi osht sikur nje sakez sapo ti kalon efeekti embel ste pelqen me
Linda (10/01/2015 10:16:11) Jen kot
Ana (08/03/2015 13:29:31) As qejf .ohhhhhhh
esat (22/08/2015 09:24:21) pa sex nuk ka jet vetem sexi e mban boten ne gjdo pozit esht knaqsi kur bon seks
Andrit (06/08/2017 00:27:10) Eshte shum I mire

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime