E shtunë, 26.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ja pse temperatura “normale” e trupit ėshtė 37 gradė!

Publikuar: 08.01.2011 | 16:05
Lexuar: 9332 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Faton (18/05/2014 12:02:27) A eshte temperatura me e lart tek personat e rinje apo tek te moshuarit.
Ada (24/09/2016 17:56:57) Pėrshėndetje.ne ditė tė zakonshme kam njė temperaturė rreth 36.5 por kur jam mė dhimbje kokė qė e kam tė shpeshtė dhe ku skaneri nuk mė nxori asgjė,kam njė temperaturė 37 gradė dhe e ndjej njė nxehtėsi nė trup.a ka lidhje dhe a ėshtė ndonjė shenjė..??? Flm

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime