E mërkurë, 18.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nė Komunėn e Studeniēanit nesėr do tė pėrurohet rruga lokale

Publikuar: 10.01.2011 | 17:03
Lexuar: 2927 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
shenasi (12/05/2012 15:53:57) Z.FATI ISENI JU NUK JENI TE ASFALTUAR RUGEN E STUDENIQANIT JU LUTEM SA ME SHPEJT TE ASFALTOHET RUGA E STUDENIQNIT

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime