E martë, 17.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nė fshatin Trebosh tė Tetovės kanė shkaktuar pėrmbytje tė mėdha

Publikuar: 05.04.2009 | 23:09
Lexuar: 3390 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
zehedi nazifi (15/07/2010 13:30:42) Berzat e lexova komentin dhe me pelqeu qellimi i problemitteujit rjedhes qe duhet te zgjidhet sa me shpejt.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime