E martë, 17.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sudan, votimi pėr njė fillim tė ri

Publikuar: 11.01.2011 | 13:33
Lexuar: 1541 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
HAJRIJE (13/04/2012 17:40:24) SHTETET E BASHKUARA TE AMERIKES EUROPA , BOTA DHE NJEREZIMI . GJITHMONE DHE ESHTE VITALE QE TE KOMANDOHET TE TE JEPEN URDHERA NGA EEUU , EUROPA PARLAMENTE NE MOMENTE FINALE O TE NDERLIKUARA JO VETEM PE SUDANIN POR NE MI OPINION PER TE GJITHE SHTETET E BOTES DUHET TI BINDEMI NJE INDIVIDY APO SHTETI ,SUPERIOR PER TE MIRE TE KOMBEVE DHE STABILITETETI , INTERNACIONAL . ASHTU SI DHE I PERULEMI PARA ZOTIT NE QIEL , KETO JANE LIGJET E JETES .ESTABILITETET E PAQES SOCIALE INTERNACIONALE .

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime