E shtunë, 21.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Paraja, shėndeti dhe duhani

Publikuar: 09.04.2009 | 05:13
Lexuar: 8937 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
granit (15/01/2010 21:40:42) une duhen nuk pi po habanan pi langje nuk pi qaj nuk pi kafe se qaji edhe kafja jon nisaj t'k****a po tung klm
arsimi (06/05/2010 22:56:29) krejt qeto shenja i kam hmmm tung tshkoj ta boj ni kontroll....

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime