E premte, 20.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ishujt artificial nė bregdetin shqiptar-Rilindja e re

Publikuar: 02.02.2011 | 13:42
Lexuar: 2380 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
edmond hoxha (03/02/2011 01:56:54) Te pershendes shqiptarish e ishalla te realizohen planet ne bashkpunim me gjith shqiptart
naser haracina (11/02/2011 00:07:05) ishalla sa mč shpejt ideja juve bčhet e realizuar boll mo kemi vuajtč tč ndarč nga trojet shqipčtare natyrale
albert kokoshari (01/03/2011 13:53:49) Pershendetie Mersel! une jam nga Durresi, e me ka shkuar e mua ndermen nje gje e till(ne lagje Currilla ku detin e ndan nje koder e lart 250-350m nga bregu eshte nje cektin epo te rafshonim kodren hapej nje unaz e vogel ku makinat gjateveres dote qarkullonin ne drejtim tjeter ,e keshtu do krijohej me dheun e kodres e nje ishullartificial pran bregut por kjo vetem ne sherbim te Durresit.)por shumpak nga i vizion i madh ķ juaj ku detajoni shum gjer e me zgjuarsi ne dobi te kombit kjo meriton mirnjohje,inkurajim e bashkbunim nga mbar bashkombasit tane e sidomis ata te biznesit ku bashkpunimi do te jipte interesa te shumfishta perfitimi e forcimi te faktorit e biznesit shqiptar.Bravo Mersel,inkurajim nga ana ime e lutem zotit te behet sa me shpejt realitet.meritoni respekte.Atdheu ,kombi ka nevoj meshum se kur per visioner qe do te ja risin vleren e mirqenien e tij.Respekt. albert.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime