E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kryetari i Haraēinės premton pėrmbushjen e premtimeve

Publikuar: 14.04.2009 | 07:42
Lexuar: 2605 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
lora (27/12/2009 23:46:03) per ket skom koment po veq pata deshir me mtregu najsen per rrugen e haraqines si a kon e si asht tash ..aka naj ndryshim //ju lutem nese munet me mtregu urgjentisht me duhet...ju falimderit per mirkuptimin //
bisera (23/01/2010 19:00:25) veqq 1 e kena boss BASTRI BAJRAMI..je me i miri dhe e ke merituar voten qe te jesh kryetar.suksese!!

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime