E shtunë, 21.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Takikardia- rrahjet jo normale tė zemrės

Publikuar: 13.10.2008 | 12:20
Lexuar: 6461 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
artiola (30/01/2010 23:11:05) Se pari nju flm per inf dhe keshillat qe ju jepni ne lidhje me semundje te cilat jan sa te perhapura dhe te rrezikshme per njerezit.Une kam nje djale 12 vjec dhe nje dite me njoftuan ne shkolle qe ka pas takekardi te zemres,e cova te mjeku dhe me tha qe eshte pa problem ka dicka kalimtare.te them te drejten u bera sh merak,dhe si di po shpresoj qe mos ti perseritet.Mjeket me thane qe ska asgje serjoze.....
elona plepi (14/05/2013 17:11:44) ju jam mirenjohese pa fund per keshillat dhe informacionin qe jepni! me ndodh shpesh te kem rrahje te shpeshta te zemrez dhe mund te arrijne ne 130 per nje minute
. kam bere 2 here ekg dhe analizat per tiroidet dhe doli qe kam nje strume te grades te pare dhe po mjekohem per kete por edhe tani qe jam me mjekim me ndodh. nese mund te me thoni dicka me shume do ju isha sh mirenjohese!
Danka (07/01/2017 05:03:43) Jom 35 Vjet Kom probleme me rrahjet e zemres me Se shumti ne mremje ,e ndi kur don me fillu sikur njeriu kur tutet diqka po nuk zgjat shum 2 sekonda . Ju lutem nese keni ndonje keshill ju pres.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime