E enjte, 19.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dritan Prifti, shkėlqimi dhe rėnia e regjisorit tė kamerave tė fshehta

Publikuar: 13.02.2011 | 11:34
Lexuar: 1811 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime