E shtunë, 23.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dinastia Shqiptare qė qeverisi Egjiptin 150 vjet

Publikuar: 13.02.2011 | 10:16
Lexuar: 3428 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
bejtulla (03/08/2013 15:55:16) gjithmon shqiptaret kan qen besnik, por nuk ju pranohet besnikrija e tyre nga palet tjera ,por duhet ditur se e kemi burerin dhe guximin per drejtat tona.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime