E shtunë, 23.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dhuna ndaj grave

Publikuar: 18.04.2009 | 02:29
Lexuar: 8636 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
vebi troshupa (19/11/2009 23:17:33) komenti im per dhune nsaj grave eshte se me rre gruen eshte nji mekat i madhe se pa femna nuk ka jet por ase vazhdim jete ;;femnen e ka kruju zoti me perti globin;
arbenita (22/05/2010 00:33:41) Une mendoj qe dhune kunder grave eshte perkufizimi i te drejtave te saj.Une si 12 vjeqare mendoj qe dita-dites ai fenimen negativ po largohet.
eliza (20/11/2011 11:10:17) une mendoj se dhuna ndaj grave sa vjen e shtohet , une jam 16 vjec dhe kam pare qe burrat i kaqtrejtojne grate
raseld25 (13/12/2011 08:03:42) une mendoj se dhuna kunder grave eshte nje pabarazi
mira (02/04/2012 23:23:39) ti themi ;jo, dhunes qe ushtrohet mbi ne. ta duam veten tone me shume se cdo gje
albertina (24/10/2012 18:23:41) eshte e vertet se burri eshte koka e shtepis por gruaja eshte qafa ngado qe te shkoj koka do shkoj edhe qafa
klauzi (16/11/2015 22:04:46) grate nuk duhet
te dhunohen

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime