E martë, 27.09.2016
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje janë ngritur në këmbë si gjithë deputetët e tjerë, gjatë betimit. Më pas këta kanë nënshkruar deklaratën e betimit.
Deputetėt e Vetėvendosjes u betua me flamurin kombėtarDeputetët e Lëvizjes Vetëvendosje në Kuvendin e Kosovës sot në seancën konstituive e kanë bërë betimin me nga një flamur kombëtar, kuq e zi, që secili kishin vendosur përpara në tavolinë.

Ata janë ngritur në këmbë si gjithë deputetët e tjerë, gjatë betimit. Më pas këta kanë nënshkruar deklaratën e betimit.

Publikuar: 22.02.2011 | 14:11
Lexuar: 1408 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime