E diel, 20.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sipas miqeve te saj, kengetarja e ze te dashurin me nje tjeter femer dhe i zvaritet ne veture qe te futet dhe ajo, ne nderkohe ai nis makinen duke perplasur Emmy-n ne rruge. Sapo u njoftuam se kengetarja ka nderuar jete!
Vdes kengetarja Emmy (Elsina Hidersha)

Publikuar: 28.02.2011 | 02:55
Lexuar: 9586 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
valon zuka (28/02/2011 14:42:25) me vjen keq qe ndodh ky rast por si pas mendimit tim ka qen naj mosmarrveshje e leht se ata dy kan komuniku shum ne mnyr te sjellshme dhe te mir ne mes vete azizi osht nje njeri i ngritur dhe i respektum shum ne ks po me vjen keq edhe per emmy dhe ju shpreh ngushllime familjes se saj gjithashtu edhe azizit se e meriton nje ngushllim se jan dashur ne mes vete
ela (28/02/2011 20:11:00) apo shihet sa i respektum koka njeri pa shpirt ka ba pare menon qe qdo femn mun me ba fundrrin idiot nese ithu edh qeti njeri i respekytun at her nuk di na shqiptarr far jem e vran vajzen edhe ithu njeri i respktun turppppppp
Leona (28/02/2011 20:27:21) Turp per Azizin njeri i pashpirt :@

Shpreh ngushllime te sinqerta te familjes se saj :D
nora (28/02/2011 20:47:22) shume me vjen keq ama u kon e famshme shume ngushllime familjes hidershaj
dona (28/02/2011 21:14:54) ju shprehi ngushllimet me te sinqerta familjes se Emyyt
dina (28/02/2011 21:24:19) gjinaf te zotiti cik e re gushlime
keti (28/02/2011 21:27:07) ngushlime te perzemerta per familjen e emyt me erddh shum kec vajz e re e bukur ejeten para hm a JEA ESHTE PIKELIM TEJKALOJE ;JETA ESHTE JETE SHIJOJE JETA ESHTE ENDER HM ME VJEN KEC TE MPREHET NE PAQE EMY TEDOJM :(:(
tina (28/02/2011 21:59:46) ngushllime per familjen e emmyt
Besim (28/02/2011 22:13:56) gjynah katastrof ngushllime
Mimoza (28/02/2011 22:25:10) Ngjushllime per familjen e Emmys, mu dhimt shum kjo vajz, aq e re me ndrru jet.
Blerina (01/03/2011 00:13:16) shpreh ngushellime familjes se Emmyt,eshte per te ardhur keq qfar tragjedie.Shpresoj qe fajtori te merr denimin e merituar ne kete jete,se ai nuk do te gjej qetesi shpirterore asnjeher qfar gjeje te hidhur ka bere. Shpresoj te merr denimin me te madh te mundshem.
Vanessa (01/03/2011 01:03:16) Me vjen keq per moshen e re,por eshte mendimi im Edhe insistimi per tu be"VIP" te rezikon jeten,e di qe femrat e bukura ka raste shum te shpeshta qe humbin jeten per gjera koti,,,, dashuri apo ndo budallallek tjeter.R.I.P Emmy :'(
Alba (01/03/2011 01:06:53) Me vjen shume keq per Emmy-n......Me peqlente shume si kengetare Ngushellimet e mia :(
elsa (01/03/2011 13:29:19) ngushellime familjes se EMMY ishalla ALLAHU ju jep force ta perballojne humbjen e saj...me ka ardhur shume keq dhe jo vec mu por te gjitheve...disa vdekje jane shume te veshtira per tu besuar vec per mendimin tim ajo ka bere gabim qe eshte lidhur me nje njeri si puna atij Azizit. EMMY u prehte ne paqe....
genta (01/03/2011 13:36:56) ngushllimet e mija
Nora (01/03/2011 15:42:30) Me vjen keq per vajzen, por si ka mundur te kete nje lidhje me nje person qe ka mund te ishte edhe babai i saj, skuptova,gjithsesi nuk mund ta komentoj asnjerin veprim nga asnjera pal. Ngushllime patjeter.
mentori (01/03/2011 21:01:22) ngushllime familjes R.I.P EMMY
xeni (02/03/2011 14:01:15) i shprehi ngushllimet e mija te perzemerta familjes se elsines


si pas mendimit tim kta njerz nuk kan fare kok se pse njeri 44 vjeqar me vajzen 22 vejeqare sosht normalee
fanse_e_emmyt (02/03/2011 16:34:14) o zot...akoma sme besohet se nje engjull si kjo ka ikur...i adhuroja kenget e saj, bukurine e saj dhe mbi te gjitha ate vete...rest in peace elsina...do jetosh gjithmone ne zemrat tona :'( ngushellime familjareve te saj..e kuptoj dhimbjen e tyre
Lori (04/03/2011 00:45:50) me vjen keq shum edhe mua por se din kush ku asht gabimi por prap fajtor esht ky far azizi se ka pas zxhidhje te tjera e jo me e lendu aq shum per mos me mujt me ju perball vdekjes gjynah shum per emmyn ni jet si te asaj me e shua ngushllime
Aurela (04/03/2011 11:10:11) Nuka na besohet ai njeri i pashpirt ai plak shkon me nje vajze(yll)si emmi une i ngushlloj familjes ne elsianes me gjith shpir u tronditem kur e morem lajmin
erbi (04/03/2011 16:41:24) me vjen shume keq goce kaq e re dhe e bukur te vdes ngushellime te gjithve atyre qe e kan dashur emmy-in kurse atyre qe ia kan dashur te keqen emmy-it zoti i denofte
jehona (05/03/2011 21:35:43) ngushllime......:S
lila (06/03/2011 18:28:34) ngjushllime familja e EMMY-S e ju more te pavlerė fjalet me te k****a me te zeza ja keni berė per kengen" A MA JEP" more zoti ju malkoft
daffy (07/03/2011 00:03:13) TURP TE QOFT PER TER JETEN O NJERI I PA VLER
brikena dine (08/03/2011 04:10:36) ngushellime families se EMMY-S normale eshte bizesmen e i duket vetja i madh e ka luajtur me nje vajz 21vjecare zoti e gjykoft.u prehft ne paqe nje engjell.
dafina (10/03/2011 09:59:44) shum me vjen keq u kon ni kengetare teper e famshme ngushllime familjes hidreshaj ngushllimeee jom adhuruse esaj R.I.P EMY U PERVESHNE PAQE
AMARILDO (11/03/2011 16:38:26) je shume e bukur.ckemi une jam amarildo 22 vjec dhe studioj per juridik ne tirane do me pelqente shume qe te njihem me tue dhe te jemi shoke .te percafoj shume dhe te puc shume nr im 00355694348300 dergo sms
olaa (18/03/2011 21:08:10) Me vjen keq per Emmy-n ka qen nje kengetare e njohur dhe me ze shum te miree....

Ketu ka pasur faj Azizi se nuk ka pasur nevoj ta nis makinen dhee pse ne jetojm ne ks dhe u dasht qe ta mbeshtetim po ne kete rast joo.....

Prehu ne paqe Emmy....
dona erza (20/03/2011 19:24:53) me vjen keeq shum per emmin ngushllime per familjen hedreshaj
dhurata (07/05/2011 13:14:42) JE gjithmon Ne Zemeren temm EMMY T'duuuuuuuuu teper
fiona (24/07/2011 21:14:37) me vjen shum keq per ket lajm te keqe
shper ngushleme
r.i.p Emmy
fiona nga londra
agon (26/09/2011 16:47:41) o mir ja ka bo ajo ish kon rspi bre vla me bur martum me kalu si ka ardh mare ka punu meper kafe rakis u shku ky me femer tjeter nqat lokal taj kur u dal ju ka kap kjo per keri mir ja ka bo bravo aziz je legend<3
bardha (11/09/2012 15:24:10) turp te kesh o njeri i pa shpirt qfar njeriu je ti ore
XHULIANA (28/01/2013 18:32:44) WE LOST A BEAUTIFUL ANGLE NEW SINGER
A BIG VOICE AND A STAR
WE MISS YOU HONEY
NEVER FORGOT TO YOU

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime