E martë, 25.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Reportazh, fshati Zhelinė (Krojmiri)

Publikuar: 01.03.2011 | 12:04
Lexuar: 6414 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Xhemal Asipi (02/03/2011 18:18:22) Prof.krosi Ju pėrgėzoj pėr tė dhėnat kronologjike qė i keni dhėnė pėr Zhelinėn.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime