E martë, 17.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Zhelinė : U vu gurrthemeli i sallės sportive

Publikuar: 13.03.2011 | 11:23
Lexuar: 1969 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
toni (13/03/2011 23:19:21) pi 145 salla sporive tč cilat do tč ndertohen vetm 9 jan ndertuar nčpčr shkolla shiptare kjo čshte vetem njč turp, si pas statistikave tč popullsis jan mbi25% shqipar, pčr kčt arsir duhet tč ndertohen afer 40 salla sportive tek shqiparčt..

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime