E premte, 30.09.2016
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Aktorja e bukur në editorialin e ri për New Look ka dalë e qeshur duke u kënaqur në plazh. Aty fiksohen kostumet e saja të bukura të modeleve të ndryshme dhe me plot ngjyra.
Kelly Brook me seksi bikini e bukur si ēdo herėKelly Brook ka xhiruar editorial me kostume banjoje dhe ka dëshmuar edhe një herë se ka performanca më të bukura trupore në estradën e manekenizmit dhe të shou biznesit.

Aktorja e bukur në editorialin e ri për New Look ka dalë e qeshur duke u kënaqur në plazh. Aty fiksohen kostumet e saja të bukura të modeleve të ndryshme dhe me plot ngjyra.

Kelly dikur ishte prononcuar reth asaj se ishte ngrit shumë pluhur dikur për gjinjët e saja.Ajo thotë se nuk janë edhe aq të përsosura dhe tentoj të mos i shfaq krejt jashtë, por megjithatë shumica e meshkujve do të kishin dashur të shohin dhe të jenë prezent në momentin e zhveshjes së gjinjëve të saj. (A.O)
Kelly Brook me seksi bikini e bukur si çdo herë
Kelly Brook me seksi bikini e bukur si çdo herë
Kelly Brook me seksi bikini e bukur si çdo herë
Kelly Brook me seksi bikini e bukur si çdo herë

Publikuar: 13.03.2011 | 11:34
Lexuar: 2809 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime