E premte, 25.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kjo perqindje shkon ne 26 ne vendet ne zhvillim, ndersa ne vendet e zhvilluara eshte 8 %. Te dhenat jane publikuar nga Agjencia Nderkombetare per Kerkimin e Kancerit ne OBSH. Sipas te dhenave, 1.9 milione raste te tumorreve me prejardhje nga infeksionet jane vene re ne vitin 2002
Tumoret malinje shkaktohen nga infeksionet

Publikuar: 02.05.2009 | 02:09
Lexuar: 4045 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
xheni (27/04/2011 15:42:12) keto cojne dhe ne vdekje
elga (15/12/2011 19:16:53) ky informacion ishte shume i nevojshem per mua me ndihmoi shume ne projekt shume faleminderit
EJUP (11/02/2012 11:26:57) TUMORET MALINJE NE MEL**** DHE MUSHKERO DICKA ME TEPER JU LUTE,M

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime