E premte, 25.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ndryshimet klimatike do tė dėmtojnė edhe Evropėn Juglindore

Publikuar: 04.05.2009 | 17:29
Lexuar: 10396 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
stela (23/01/2010 15:50:57) sensibilizohuni
anhela (29/02/2012 18:50:11) me pelqen vertet
bora (22/11/2012 19:16:44) sensibeluzohuni

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime