E shtunë, 26.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rudina Magjistari, rrėfen pėr jetėn dhe karrierėn

Publikuar: 01.04.2011 | 04:51
Lexuar: 13927 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
aleko-ferdinand ago (07/04/2011 03:37:09) JAM SIMPATIZANT I VJETER NE EMISONET E BUKURA TE PERSONALITETIT TUAJ DERI TASHTI NE KETE MOMENT.ME RESPEKT.
linda (12/06/2011 04:51:52) jetoj ne amerike ,por kjo nuk me pengon te ndjek emisionin tuaj rudina Takimi i pasdites.Jam admiruesja jote ,te ndjek me kenaqesi ke nje personalitet te shkelqyer ,menyra jote e te komunikuarit ne tv me ben per vete,pasi aty gjej te persosur figuren e femres se arritur shqipetare.Me respekt linda nga amerika. Urime ne realizime te tjera.
Albana (12/04/2013 23:43:58) Eshte gjithmone kenaqesi te te degjosh ne emissione
Rea (18/08/2013 18:06:28) Je nje femer shumė e bukur dhe shumė e Mir
valentina (01/09/2013 18:41:00) rudina ju jeni shume e embel dhe e qete kur flisni do te deshiroja dhe te uroja fat ne jete
valentina (01/09/2013 18:46:16) je nje femer shume e mire me pelqen kur drejton emisionin e pasdites dhe te suksese ne karriere dhe ne jete
vjollca (11/09/2014 07:11:20) te ndjek vazhimisht dhe e vleresoj personalitetin tend dhe emisionet e tua kur kam qene femij ne Berat kam pasur mesuesen e kl se pare te quajtur Dhurata ej etj por mbaj mend sh mire qe kishte nje vajze te quajtur Mira se ishim moshatare dhe luanim bashke me respect per ju dhe familjen tuaj vjollca

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime