E hënë, 26.09.2016
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fillimishit filmi mendohej të bëjë fjalë për një mision të dështuar të forcave amerikane për të vrarë kreun e Al Kaidës në rajonin kufitar ndermjet Afganistanit dhe Pakistanit.
Filmi i ri “Vrite bin Ladenin”Regjisorja e njohur Ketrin Bigellou po punon rreth një filmi të ri të quajtur “Vrite bin Ladenin”, i cili pritet të xhirohet së shpejti lidhur me vrasjen e kreut të rrjetit terrorist Al Kaida nga forcat e Shteteve të Bashkuara.

Bigellou, gruaja e parë regjisore, e cila fitoi çmimin Oskar, ka filluar të planifikojë xhirimin e filmit në javët e ardhshme, transmeton DPA.
Fillimishit filmi mendohej të bëjë fjalë për një mision të dështuar të forcave amerikane për të vrarë kreun e Al Kaidës në rajonin kufitar ndermjet Afganistanit dhe Pakistanit.

Por, pas aksionit të djeshëm në Pakistan, verzioni i ri i filmit do të plotësohet me “përfundim të suksesshëm”.

Publikuar: 05.05.2011 | 04:34
Lexuar: 1386 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime