E mërkurë, 25.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Olivia Wilde, femra me seksi ne bote

Publikuar: 19.05.2009 | 03:13
Lexuar: 14806 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
niki (16/11/2009 03:10:10) e kjo asht femra ma sekse ne bot po per mendimin tim ma e mir asht zanfina ismajli ky ėshtė mendimi im sa i perket femrave seksi ju faleminderit per mirkuptim.
luftrimi (07/12/2009 12:45:31) o endrit budalla
tesa (22/12/2009 19:35:50) e mir kukshe po rihanna ta kalon 100 her ma e mir o po edhe ti e bukur kukshe ahahahah
hasn preteni (05/01/2010 22:35:17) e mir kuke veq anelina mae mir
besi (13/01/2010 19:38:06) skokshe edhe bash seksi be qik ka edhe ma te mira mfal a
ibish (17/01/2010 02:22:13) valla dyat jan teforta ama ajo oliwia wilde diqka ma e bukur bre sdi pse?nje ciao ciao nga bishi.
jola (06/02/2010 15:09:27) kshu si pith qenke shum i mire po ce do qe nuk e ve veten ne pune
sevdaim lushaku (11/03/2010 21:26:18) me te vertet koka femra sexi i lum aj mashkull qe ja shijon trupin
bossi (30/05/2010 17:07:13) shum e mir te koke bash seksi
hasani (20/07/2010 00:52:30) walla seksy e fort koke breee ama ishalla qillon ne neaj te fort e te qet dy gujt tanshi ta kallxon senxyy
sedat (20/07/2010 23:27:24) tung bukuroshe je ma ebukura ne ot je nje prinses besom je ka me shtrasris balla je shum fanatastike
kosova (04/08/2010 22:11:53) o ja ha vaginen pasha ropt ja qkyjjjj
rexhepi (12/12/2010 19:18:37) ska fener ma te mir se qikjo ne foto seksi jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Agnesa nessa (29/12/2010 10:43:39) e mir koke po ka edhe ma te mira p.sh britny spears
Rakipi (28/05/2011 04:17:25) o ju qipft derri mamat e mamadhit po c britni e zafina mor fisqira,,,jo po fitnete tuda e vace zela shifni mor s eshte tema ke pallon demi po kush eshte me seksi ne bot
kastrioti (23/08/2011 21:08:23) tung aje mir qysh po kalon zemer shpirt shum seksi ishe bre ku po te kallshe krejt bre ti me fal per komentin por nuk kam faj se me te vertet isha e fort
nora (21/11/2011 12:37:49) jo nuk munet me ja kalu ?
cat (07/02/2012 22:05:24) kjo eshte me sexi dhe me elegante
kastriot (13/02/2012 08:00:22) valla boll e bukur te koka
arbeni (23/03/2012 09:03:22) pershendetje te gjithve femra me bukur ne bot esht anzhelina zholi ne se esht ndonje vajz si ajo munte kontaktojmi dhe te njfotohmi arbeni nga pr usa qao add time esht kjo
be_niii007@hotmail.com
melisa (11/04/2012 17:42:40) pse bre po thuni qeshtu se boll e bukur te koka vajza
florjaniii (05/06/2012 18:42:21) e mir koka po ka edhe ma te mira p.sh kimkardashian
bleontina (04/09/2012 17:31:11) shum ma seksi eshte tuna
By Edyy (13/11/2012 21:44:42) Seksi po, po ka edhee ma seksii...!

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime