E martë, 17.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sfida qe duhen perballuar me nje mazhorance te fuqishme politike ne parlamentin e ri dhe me nje opozite konstruktive qe u pergjigjet pozitivisht reformave qe kerkohen nga institucionet nderkombtare.
Sfida e shqiptareve te Maqedonise me 5 Qershor

Publikuar: 02.06.2011 | 18:49
Lexuar: 1847 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime